aug 18 2020

Ukončenie hlasovania o konaní turnaja OSPD

Ukončenie hlasovania o konaní turnaja OSPD.

Predsedníctvo SBZ ďakuje všetkým, ktorí sa zúčastnili hlasovania o tom, či má zmysel organizovať online turnaj ako náhradu za zrušenú ligu.

Vzhľadom na prevažne pozitívne reakcie účastníkov hlasovania a ich príslušnosť k rôznym tímom z prvej aj druhej ligy sa P-SBZ rozhodlo turnaj Online slovenský pohár družstiev zorganizovať. Týmto je teda anketa o záujem o účasť ukončená.

Momentálne sa nachádzame v procese vypracovania propozícií a dolaďovaní všetkých detailov. Na základe pozitívnych skúseností s organizáciou turnaja Online GP Košice, bude aj OSPD prebiehať podobnou formou – individuálne organizované zápasy vo vopred definovanom termíne, na základe verejne dostupného rozpisu zápasov.

Predpokladaný termín konania turnaja je október až november 2020. Propozície turnaja aj forma podávania prihlášok budú včas zverejnené.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok leta 🙂

Jakub Jakabšic,
člen P-SBZ