dec 07 2020

Finále turnaja SPOD 2020

Milí bridžisti,

Chcel by som vás touto formou upozorniť, že v stredu 9.12. o 19:00 prebehne finále turnaja Slovenský pohár online družstiev a tým bude turnaj po niekoľkých týždňoch ukončený.

Do finále proti sebe nastúpia tímy NBH-Michalovce a BMBK. Oba tímy postúpili do hornej sekcie pavúka zo skupiny A. Finále turnaja bude ich tretím zápasom v rámci turnaja; zápas v skupine vyhralo družstvo BMBK, naopak zápas o postup do hlavného finále vyhralo družstvo NBH-Michalovce. Bratislavský tím si však vybojoval účasť vo finále víťazstvom v spodnej časti pavúka nad tímom Žilinského klubu, ktorý tak v turnaji obsadil 3. miesto.

Pozývam vás na sledovanie Hlavného finále v stredu 9.12. o 19:00 kde sa rozhodne, ktorý z dvoch favoritov turnaja získa víťazstvo. Divákom je zakázané v rámci BBO komunikovať s hráčmi, to však neznamená, že nemožno viesť diskusiu medzi kibitzermi a ešte viac si spríjemniť chvíle sledovania bridžového zápasu medzi slovenskými družstvami v najlepšej forme 😊

Všetky doterajšie výsledky si môžete prezrieť na stránke turnaja http://spod.bridgeclub.sk

S pozdravom,

Jakub Jakabšic