nov 19 2021

Obnovenie SBZ a KBK súťaží na BBO

Ahojte!

Na základe dramaticky sa zhoršujúcej pandémie koronavírusu na Slovensku , aktuálnej pandemickej situácie a centrálne prijatých a odporúčaných opatrení sme sa rozhodli až do odvolania prerušiť klubovú činnosť Košického bridžového klubu. Vedie nás k tomu zodpovednosť voči sebe, naším rodinám, blízkym s ktorými sa stýkame, k ľudom s ktorými sa stretávame, k spoločnosti, ktorého sme súčasťou.

Po dnešnom večernom dohovore s Dušanom Šlachtom obnovíme turnaje na BBO pod názvom turnaje KBK v utorok a SBZ v piatok, vždy so začiatkom o 19:00. Turnaje budú voľne prístupné aj pre členov ČBS. Najbližší turnaj sa uskutoční v utorok 23.11.2021 o 19:00.

Pozývame každý utorok a piatok slovenskú i českú aktívne praktizujúcu bridžovú spoločnosť k online bridžovému stolu, príďte si zahrať.

Chcem vysloviť presvedčenie, že existujúca „šialená“ doba časom prestane a opäť sa vrátime k nášmu obľúbenému klubovému bridžu. Do tej doby držte sa v zdraví!

Srdečne vás pozdravujem

Vojto Belčák