Pozvánka na Veľkú cenu Košice 2023 »

mar 08 2023

Pozvánka na jarné sústredenie I. ligy 2023

Pozvánka na jarné sústredenie I. SBL

Vážení bridžisti,

Je mi cťou pozvať vás do Trnavy, kde sa bude v termíne 14. – 16. apríla konať jarné sústredenie prvej ligy.

Nezostaneme smädní: Sessler (Trnava)

Budeme hrať v priestoroch historického pivovaru, reštaurácie a penziónu Sessler. Nebudeme však hrať ani v pivovare ani sladovni, ale v novo-pristavenej budove penziónu.

K dispozícií budeme mať veľkú a najmä svetlú konferenčnú sálu, v ktorej budeme hrať na zväzových stoloch so zástenami, a tiež susediaci salónik kde sa môžeme zdržiavať po ukončení zostáv, aby v hlavnej sále nevznikal zbytočný ruch. Z hracej sály je tiež východ na krytú terasu.

Na druhom poschodí sa nachádza herňa, kde sú k dispozícii bowling, biliard, šípky, air-hockey, no najmä bar s obsluhou a samozrejme domácim čapovaným pivom. Na treťom poschodí sa nachádzajú nové izby penziónu. Na prízemí novej budovy sa tiež nachádzajú pivné kúpele a wellness, v ktorých si ubytovaní hostia môžu uplatniť zľavu z ceny.

V staršej časti areálu sa nachádzajú zvyšné izby a reštaurácia.

Ubytovanie:

Máme zarezervované všetky izby, ktoré penzión ponúka na obe noci počas sústredenia. Jedná sa o 9 dvojlôžkových a 5 trojlôžkových izieb, čo je spolu kapacita 33 osôb. V prípade, že by nám to nestačilo, náhradné ubytovanie zabezpečíme v penzióne Oáza, ktorý je v pešej dostupnosti, alebo vymyslíme inú alternatívu.

Záujem o ubytovanie píšte prosím na adresu koordinátora jakub.jakabsic@gmail.com

Aktuálnu obsadenosť a cenu si môžete pozrieť v tejto tabuľke. Platiť budete až priamo na mieste, no pre prehľad a jednoduchosť zabezpečujeme rezerváciu ubytovania my.

Stravovanie:

Nakoľko v rámci areálu funguje kvalitná reštaurácia, a jedlá či pizzu si môžeme nechať doniesť aj priamo do hracej sály, stravovanie nijak špeciálne neorganizujeme. Výnimkou je však sobotný obed.

Na obed v sobotu po odohraní prvého zápasu máme v rozvrhu 100 minút. Pre záujemcov o stravu v areáli bude možnosť si u mňa v piatok zakúpiť stravenky na obed vo forme švédskych stolov. V piatok po skončení treba reštaurácii nahlásiť presný počet stravníkov, čo zistíme na základe počtu predaných straveniek, aby vedeli všetko bez problémov nachystať a tiež všetkých včas obslúžiť. Cena na osobu by mala byť cca. 13 eur, menu bude dostupné v hracej sále, kde sa môžete pokojne rozhodnúť aj v rámci svojich družstiev, či si ich zakúpite, alebo si obed zabezpečíte inak.

V hracej sále bude opäť k dispozícii voda a malé občerstvenie.

Ako sa tam dostať:

Adresa areálu: Sessler, Pri kalvárii 687, 917 01 Trnava

Z vlakovej stanice je najjednoduchšie ísť taxíkom, hromadná doprava v Trnave nie je veľmi spoľahlivá. Prípadne mi nahláste plánovaný príchod a spoločne nájdeme najlepší spôsob ako sa tam dostanete.

Ak cestujete autom či už z východu alebo západu Trnavy, najlepšou voľbou je použiť východný obchvat, zísť predposledným výjazdom (Dechtice, Jasl. Bohunice) a ísť takmer stále rovno na Cukrovú ulicu. Takto sa najlepším spôsobom vyhnete možným zápcham, ktoré sú v piatok poobede pravdepodobné.

Ďalšie informácie:

V prípade záujmu je možné v sobotu večer (inokedy nám to harmonogram súťaže isto nedovolí) absolvovať exkurziu pivovaru. Ak by ste mali o exkurziu záujem, dajte mi vedieť, a v prípade, že sa nazberá dosť ľudí si ju môžeme zarezervovať.

Ak by ste mali záujem o využitie voľnočasových aktivít v rámci kaviarne a herne nad hracou sálou, tu si môžete pozrieť cenník služieb. Bowling odporúčam zarezervovať čím skôr, býva často úplne obsadený.

Cenník wellness-u a pivných kúpeľov: