aug 26 2024

Volebná konferencia SBZ, Poprad, 28. septembra 2024

Predsedníctvo SBZ v súlade s článkom 6 stanov zvoláva konferenciu SBZ. Konferencia sa bude konať v sobotu, 28. septembra 2024 v priestoroch hotela Satel v Poprade, Mnoheľova 825. Presný začiatok konferencie bude oznámený po skončení prvého kola párovej súťaže počas prebiehajúcich Medzinárodných majstrovstiev Slovenska.

Predsedníctvo SBZ navrhuje nasledovný program konferencie:

1. Zahájenie
2. Voľba mandátnej, návrhovej a volebnej komisie
3. Schválenie programu konferencie
4. Správa o finančnom hospodárení SBZ za rok 2023 a prvý polrok 2024
5. Správa o činnosti kontrolnej komisie za rok 2023 a prvý polrok 2024
6. Predstavenie kandidátov do volených orgánov SBZ pre nasledujúce obdobie
7. Voľba prezidenta SBZ
8. Voľba členov kontrolnej komisie SBZ a jej predsedu
9. Návrh výšky ročného členského príspevku na r. 2025
10. Diskusia
11. Návrh na uznesenie
12. Záver

Na konferencii budeme voliť prezidenta a členov kontrolného orgánu. Na predkladanie návrhov s kandidátmi, ich obsahu, zverejnenia a spôsobu hlasovania sa vzťahujú ustanovenia Volebného poriadku SBZ (pozri tu: https://www.bridgeclub.sk/download/volebny-poriadok-sbz/). Návrhy s kandidátmi je možné posielať na adresu: sbz@bridgeclub.sk.

Predsedníctvo SBZ chce požiadať predsedov klubov a delegátov za členov bez klubovej príslušnosti o ústretovosť včasným zaslaním zoznamov delegátov za účelom hladkého zaistenia priebehu konferencie a kontroly prítomnosti delegátov. Pripomíname, že delegátov na konferenciu môžu určiť kluby podľa kľúča uvedeného v stanovách alebo sa ním stane člen, ktorý získal súhlas piatich riadnych členov bez klubovej príslušnosti. Žiadame predsedov klubov a delegátov, ktorí sú bez príslušnosti klubu a budú mať mandát 5 členov SBZ, aby zaslali zoznam delegátov na mailovú adresu sbz@bridgeclub.sk.

Účasť na konferencii je otvorená pre všetkých členov SBZ.

Napísal: Peter Belčák